Після звернення “СтопКору” у поліції пообіцяли зайнятись незаконною заправкою на Київщині

У Києво-Святошинському управлінні поліції обіцяють внести до ЄРДР дані про діяльність незаконної заправки у селі Юрівка у Київської області. Про реакцію правоохоронців повідомили активісти «Стоп корупції». 

«Нас запросили до слідчого, який повідомив, що до ЄРДР не внесли, але зараз активно цим займається. Ми його попередили, що поки він не внесе відомості – ми звідси не підемо. Тому зараз чекаємо на результат», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Додамо, що 30 січня правозахисники ГО «Стоп корупції» звернулись до Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області з заявою про внесення відомостей про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364, ч. 1 ст. 356, ч.1 ст. 272, ч.1 ст. 275 України до ЄРДР, вчиненого керівником ТОВ «Фермі-Газ» Литвиновим О.В.

«Нами виявлено факти вчинення злочинів, спрямованих порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд.

Так, 30.01.2018 року правозахисниками ГО «Стоп корупції» було виявлено незаконну роботу АГЗС по вулиці Набережна, 23 в селі Юрівка Києво-Святошинського району Київської області на земельній ділянці згідно з відомостями Кадастрової карти України КОАТУУ 3222481201, зона 01, квартал 003.

Згідно з відомостями публічної кадастрової карти України, вказана земельна ділянка у користування ТОВ «Фермі-Газ» не надавалась, що є її самовільним заняттям.

Ба більше, згідно з відомостями державних реєстрів встановлено, що на вказану АЗГС, яка є об’єктом підвищеної небезпеки, органами Держпраці не надавались дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та дозвіл на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки Литвинову О.В., який є керівником ТОВ «Фермі-Газ», ЄДРПОУ 39674327, зокрема, органами ДАБІ не надавалось право на виконання підготовчих та будівельних робіт, не засвідчувалось прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, вказаних Литвиновим О.В.

Заяву про вчинення кримінального правопорушення було зареєстровано в журналі Єдиного обліку за №4054 від 30.01.2018 року.

Проте згодом, коли ми звернулися до слідчого відділу Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області про реєстрацію відомостей про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР, нам було повідомлено в усному порядку, що до сьогодні відомості не внесені та працівники поліції не вбачають тут складу злочину.

Дану відповідь про відмову в усному порядку ми отримали лише 01.02.2018 року.

З відмовою категорично не згодні та вважаємо її передчасною і такою, яка порушує вимоги чинного Кримінального процесуального законодавства України», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Активісти «Стоп корупції» просять визнати бездіяльність службових осіб Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви про вчинення кримінального правопорушення.

Стопкорівці вимагають зобов’язати службових осіб Києво-Святошинського ВП ГУНП в Київській області внести відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356, ч. 1 ст. 272, ч. 1 ст. 275 України до ЄРДР та розпочати досудове розслідування згідно з КПК України.

Коментарі