Після звернення “СтопКору” поліція затримала будівельників, які працювали на незаконному будівництві у Гатному

Співробітники Києво-Святошинського ВП ГУ НП України затримали будівельників, які працювали на незаконному будівництві житлового комплексу у Гатному на Київщині. Чоловіків доправили до відділку для встановлення особи, оскільки при собі вони не мали документів. Про це з місця подій повідомили активісти "Стоп корупції", які у ході громадського моніторингу дізнались, що незаконний об'єкт продовжує працювати. 

 

"Ми також написали заяву до поліції, у якій вказали, що фактично застали робітників на гарячому, коли ті встановлювали двері. Ми просимо правоохоронців встановити особи працівників та з'ясувати, хто їх запросив на роботу на будівництво у ЖК "Family", хто оплачує працю та хто за виконроба на майданчику", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у вересні цього року активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою до поліції через нанесення тілесних ушкоджень групою осіб під час проведення мирної акції біля незаконного будівництва у селі Гатне на Київщині. Представники проекту отримали численні забої та садна. Молодики повалили намет проекту та розбили мобільний телефон одного з активістів.

12 вересня на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб під час мирної акції проти незаконного будівництва у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Молодики накинулись на представників проекту, застосували грубу фізичну силу, повалили та розгромили брендований намет. Інцидент стався біля відділу продажів ЖК Family у селі Гатне.

Пізніше справу про напад на журналіста "СтопКору" Антона Клітного під час акції проти будівництва у Гатному на Київщині перекваліфікували зі 125  "нанесення легких тілесних ушкоджень" на ч.2 ст.345-1 це завдання побоїв журналісту. Про це "СтопКору" стало відомо із постанови слідчого відділення Києво-Святошинського ВП ГУ НП України.

Коментарі