Після звернення “СтопКору” поліція опечатала земснаряд піщаних браконьєрів з озера Миколайчик у Києві

Водна поліція Києва опечатала двигун та сам земснаряд, який піщані браконьєри з озера Миколайчик у Голосієвому використовували для намиву піску. Про це з місця подій повідомили активісти проекту, які вранці у ході громадського моніторингу засікли протиправні роботи на об'єкті. 

Нагадаємо, 28 жовтня цього року після втручання активістів "Стоп корупції" техніку нелегалів з озера Миколайчик вилучили, видобуток – зупинили. Частину спецтехніки, які браконьєри використовували для незаконного намиву та видобутку піску, конфіскувала водна поліція. Неробочий екскаватор та земснаряд залишили на відповідальне зберігання власників. На точці постійно чергували правоохоронці. За фактом незаконної діяльності тоді відкрили кримінальне провадження. Активісти "Стоп корупції" дали свідчення у цій справі.

Додамо, що під час проведення слідчих дій на незаконну точку видобутку піску серед ночі приїхав чоловік нібито з прокуратури. Молодик прибув за кермом машини з номерами прикриття та проблисковими маячками й представився працівником столичної прокуратури. Подробиці повідомив активіст "Стоп корупції" Роман Литвин.

"Чоловік сказав, що він з прокуратури і приїхав перевірити, що тут відбувається, на особисте прохання прокурора Києва. Постійно запитував, що ми тут робимо і обіцяв "розібратись". Судячи з поведінки молодика, у нас склалось враження, що він перебуває під дією наркотичних речовин. Ми вважаємо, що це приїхав "кришувальник", – розповів активіст.

"СтопКор" почав розшук зловмисника через соцмережі.

Окрім того, стосовно чоловіка, який видавав себе за прокурора та втручався в роботу поліції, розпочато кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Київська місцева прокуратура № 1 розпочала кримінальне провадження за фактом здійснення впливу на працівників правоохоронного органу з метою перешкоджання виконанню ними своїх службових обов'язків та спонукання до прийняття незаконного рішення.

Коментарі