Після звернення “СтопКору” незаконні сходи стоматклініки на Лук’янівці демонтували

Працівники управління благоустрою КМДА демонтували незаконні сходи стоматологічної клініки по вулиці Дмитрівській у Києві. Під сходами проходять важливі міські комунікації. Місцеві жителі вимагали демонтажу незаконної й небезпечної прибудови.

"До нас звернулись жителі Лук'янівки, які повідомили про незаконні дії власників клініки. Дирекція закладу під час ремонту зруйнувала фасад історичного будинку, окрім того, встановила сходи на міських комунікаціях.  Ми вдячні управлінню благоустрою та столичному депутату, члену постійної комісії Київської міської ради з питань власності Андрію Андрєєву за швидку реакцію ", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

За даними журналіста, клінікою володіє громадянка Ірану Майя Мохаребі Махін.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" провели мирну акцію під стінами посольства Ізраїлю з вимогою перевірити легальність візиту та мету перебування на території країни лікаря-стоматолога та власниці клініки на Лук'янівці Майї Мохаребі Махін.

"Медик, за даними "СтопКору" працює нелегально, без офіційного оформлення, окрім того, володіє клінікою стоматології, яка функціонує без відповідних дозволів. До того ж, за інформацією журналістів, лікарка – громадянка Ірану, виїздила на територію Ізраїлю, що може свідчити про її антидержавну позицію. Також ми з'ясували, що лікарка прописана у Коломиї, там само зареєстрована її нерухомість та автівка", – зазначив журналіст Сергій Медяник.

Представники посольства до активістів не вийшли.

Додамо, що раніше активісти "Стоп корупції" звертались  до Шевченківської райдержадміністрації з вимогою провести позапланову перевірку діяльності іншої стоматологічної клініки по вулиці Довнар-Запольського, 11. За даними активістів, власники медзакладу працюють із порушенням ліцензійних умов, а при відкритті клініки без погодження знесли несучі стіни у будинку.

"Своїми діями власники клініки наражають на цілодобову небезпеку жителів будинку по вулиці Довнар-Запольського, 11. Адже знесення несучих стін без погодження може закінчитись обвалом у будівлі. Окрім того, власники стоматології облаштували сходи прямо на пішохідній частині вулиці. Ми просили керівництво Шевченківської РДА перевірити усі факти порушень та вжити відповідні заходи", – нагадали активісти "Стоп корупції".

 

Інші новини

Коментарі