Після звернення “СтопКору” на Дніпропетровщині через серію нещасних випадків проведуть повторне розслідування на містоутворюючому підприємстві Марганця

На Дніпропетровщині після численних звернень ГО "Стоп корупції" на містоутворюючому підприємстві призначили повторне розслідування групового нещасного випадку. У Головному управлінні Держпраці у Дніпропетровській області створена спеціальна комісія з повторного спеціального розслідування групового нещасного випадку. Про це повідомили активісти марганецького осередку "Стоп корупції".

"У місті Марганець ще 11 лютого 2017 року стався груповий нещасний випадок, який чомусь був повідомлений посадовими особами ПАТ МГЗК лише 13 лютого 2017 року. Раніше ми вже повідомляли, що Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області проводилось спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 11 лютого 2017 року з начальником шахти 1978 року народження та заступником начальника шахти з виробництва 1978 року народження на гірничозбагачувальному комбінаті у місті Марганець.

За результатами так званої роботи комісії протягом півроку вони дійшли псевдо висновку, що травми не пов’язані з виробництвом.

І от нарешті після численних звернень ГО "Стоп корупції" стосовно ходу розслідувань та можливих корупційних складових до Народного Депутата України Дідича В.В., Генерального Прокурора Ю.В. Луценко – наказом по Головному Управлінню Держпраці у Дніпропетровській області від 02 серпня 2017 року утворена спеціальна комісія з повторного спеціального розслідування групового нещасного випадку.

Сподіваємося, що новопризначена комісія з розслідування нещасного випадку, де відсутній одіозний пан Швець, який мав величезний вплив на роботу комісії, проведе швидке та неупереджене розслідування і досудово врегулює даний конфлікт", – зазначили активісти "Стоп корупції".

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" проводить своє розслідування  даного випадку. І згідно з розслідуванням виникає багато запитань до одіозної фігури в цій справі – пані Олени Чепурної.

"Олена Чепурна помічниця депутата Швеця і на той час була його підлеглою та співробітницею ПАТ МГЗК. Маються факти її втручання в діяльність міськлікарні та спроби підробки документів і фактів нещасного випадку. Адже за наказом пана Швеця саме вона перша почала спілкуватися з лікарями ще до приїзду потерпілих з вимогами спотворити справжні результати.

Після невдалої спроби підроблення ця особа – Чепурна О.В. – спритно перейшла працювати до міськводоканалу. Мабуть, такі "спеціалісти" потрібні і в міськводоканалі – бо там немає ні спецодягу, ні засобів захисту, ні спецхарчування – єдине, що потрібно, щоб з цього приводу не намагалися вимагати обов’язково необхідне за законом працівники, а хто намагається відкрити рота – буде негайно звільнений", – додали активісти.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції" звертається до прокуратури, поліції, Держпраці перевірити факти причетності Чепурної О.В. та Швеця А.С до підробки документів та халатності на цих підприємствах та бере ці справи під особистий контроль.

 

Коментарі