Після звернення активістів прокуратура Київської області зацікавилася справою судді Бурбели

Другий слідчий відділ слідчого управління прокуратури Київської області вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом можливих неправомірних дій судді Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбели. Про це відомство повідомило у листі юристів "Стоп корупції".

Нагадаємо, юристи проекту звернулися до прокурора області Євгена Бондаренка, щоб той з’ясував деталі щодо судді, який самовільно захопив і забудував землю в селі на Київщині.

За даними юристів проекту, суддя Києво-Святошинського районного суду Юрій Бурбела загарбав земельну ділянку у селі Юрівка на вул. Васильківська, 13. Бурбела самовільно, з порушенням містобудівного законодавства звів трьохповерховий будинок та господарські споруди на захопленій території у 0,5 гектара, йшлося у зверненні "Стоп корупції".

Відсутність прав на земельні ділянки під будівництво підтверджує публічна кадастрова карта України.

"Крім цього, на вказане будівництво немає містобудівних умов та обмежень від РДА. Також не сплачена пайова участь у розвиток місцевої інфраструктури. А самі споруди експлуатують незаконно, ба більше - їх виставили на продаж", - уточнюють деталі справи юристи "Стоп корупції".

Водночас юристи проекту встановили, що саме суддя Бурбела ухвалив резонансне і свідомо неправосудне рішення - виправдальний вирок щодо факту одержання хабаря головою села Віта-Поштова Сергієм Івановим. Корупціонера виправдали, хоча факт отримання хабаря повністю задокументували співробітники МВС, а сам Іванов отримав мічені купюри.

11222942_1311279522221543_1326837868832173546_n

Коментарі