Після зустрічі із прокурором Дніпропетровщини “СтопКор” почав контролювати виконання робіт на інфраструктурних об’єктах Марганця

Представники марганецького осередку "Стоп корупції" у складі делегації на чолі з керівником департаменту екології та природних ресурсів взяли участь в огляді двох об’єктів у місті – зони підтоплення по вулиці Молодіжній і розчищення річки Томаківка. Деталі розповіли представник проекту.

"Активісти марганецького осередку ГО "Стоп Корупції" зустрілися з губернатором Дніпропетровщини Валентином Резніченком та головою Дніпропетровської обласної ради Глібом Пригуновим, в ході обговорення наболілих питань нам було запропоновано взяти участь в контролі якості виконуваних робіт в Марганці на об’єктах, що фінансуються областю.

На першому об’єкті відбулася змістовна розмова активістів, жителів мікрорайону, депутатів міськради з представниками технагляду та підрядниками, в ході якої обговорювалися хвилюючі жителів проблеми за якістю та обсягом виконуваних робіт. Зауваження були прийняті й підрядник пообіцяв їх виправити в найкоротші терміни. З приводу якості та обсягів робіт було повідомлено, що їх завершать до листопада, якісно і в повному обсязі.

На другому об’єкті ситуація виявилася зовсім протилежною – ті місця, які викликали найбільше запитань щодо якості робіт та обсягів, чомусь були не цікаві високопоставленим гостям – в кращих радянських традиціях їх возили туди, де, мабуть, зручно було пояснювати. У ті місця, куди проїхали активісти, показуючи дорогу, важлива делегація не вирушила, а хвацько пронеслася повз. Дуже шкода, що не вдалося почути відповідей – мабуть, гості були дуже захоплені "красивими" краєвидами й дуже кудись поспішали. Але ми все-таки покажемо частину спірних питань.

Будемо сподіватись, що колись почуємо відповіді", – зазначили стопкорівці.

 

Коментарі