Після втручання “СтопКору” у поліції взялися за розслідування справи про побиття родини журналістки

У Деснянському ВП НП зареєстрували одразу три кримінальні провадження за фактом нападу на журналістку телеканалу "Інтер" Тамілу Караєву, її чоловіка та неповнолітнього сина. Інцидент стався на автомобільній заправці у Києві.

Подробиці повідомили у юридичному департаменті "Стоп корупції", куди по допомогу звернулась постраждала.

"Журналістка із чоловіком та сином поставили машину на мийку та пішли в кафе на заправці. У них було 40 хвилин на очікування, саме стільки часу займає послуга з миття авта. Та молода пара, яка була наступною в черзі на мийці, спочатку у грубій формі звернулась до подружжя, аби ті швидше  забрали свою машину. Подружжя чемно відповіло, що вийде щойно розрахується і додало, що відповідно до тривалості мийки, у них залишилось ще 10 хвилин. Чоловік пішов міняти гроші на дрібні, щоб залишити автомийнику чайові. У цей момент на нашу колегу налетів парубок, вимагав, щоб вона негайно відігнала свою машину.

Журналістка не вміє керувати авто, тому змушена була попросити нетерплячого автовласника зачекати на повернення чоловіка. У цей момент на нашу колегу налетіла вже дівчина, за маму намагався вступитись неповнолітній син. Зазначимо, що правоохоронці, яких постраждалі викликали на місце подій, зволікали з оформлення усіх обставин, не порадили навіть зняти побої. Пізніше жінка звернулась до медиків, у лікарні зафіксували легкі тілесні ушкодження.

Журналістка кілька днів марно оббивала пороги Деснянського відділку поліції, намагалася добитись, щоб правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом нападу на родину. Поліціянти відверто насміхались над постраждалою, сказали, що переглянули відео з бійкою між жінками. Лише після того, як ми взяли ситуацію під свій контроль, у відомстві нарешті відкрили одразу три кримінальні провадження – два за статтею 125 "нанесення легких тілесних ушкоджень" та 186 "грабіж".

Окрім того, виконувач обов'язків начальника слідчого відділу поліції пообіцяв надати особисто вказівки щодо проведення досудового розслідування в даних кримінальних провадженнях, а саме – провести допити та експертизи СМЕ", – розповіли юристи "Стоп корупції".

 

Коментарі