Після втручання “СтопКору” мер Старокостянтинова запросив сторони конфлікту навколо молокозаводу за стіл переговорів

25.04.2018 13:31

У міській раді Старокостянтинова розпочався переговорний процес між учасниками конфлікту навколо місцевого молокозаводу. Про це з місця подій повідомляють журналісти «СтопКору».

Окрім того, у мерії планують створити робочу групу щодо вирішення цієї ситуації.

У цьому представників проекту запевнила депутатка обласної ради.

«На місці ми поспілкувались із депутаткою облдержадміністрації. Вона зазначила, що необхідно з'ясувати всі деталі справи, вислухати думки всіх сторін. За її словами, головне – відстояти права громадян та добитися повернення законних коштів. Політикиня запевнила, що в облдержадміністрації буде створена робоча комісія, що й займеться вирішенням даного конфлікту», – розповіли журналісти «СтопКору».

Додамо, що раніше «СтопКор» дізнався, що акція, у ході якої невідомі блокують роботу молокозаводу у Старокостянтинові – несанкціонована. Про це «СтопКору» заявив міський голова. Мер зазначив, що міська рада не отримувала повідомлень про акцію.

«Приїхав мер! Пояснює, що акція незаконна, повідомлення про акцію міська рада не отримувала!

А попри все, наразі робота заводу зупинена. Працівники намагаються також відстояти свої права. У них вже 2 дні простоюється робота.

Як зазначають представники кооперативу, з молокозаводом перестали працювати ще з жовтня і кошти за останні 3 місяці співпраці (серпень, вересень, жовтень) не були виплачені. А наразі вже майже півроку проводяться перемови щодо повернення коштів, та як зазначають представники кооперативу – результатів немає. Хоча керівництво заводу активно йде на конструктив», – передають з місця подій журналісти «СтопКору».

Коментарі