Після виходу сюжету «СтопКору» про сміттєзвалище у Тарасівці – керівника полігону викликали на засідання сесії районної ради

Засідання не відбулось – депутати проігнорували Активісти «Стоп корупції» виїхали до Києво-Святошинської районної адміністрації на засідання щодо роботи сміттєзвалища у Тарасівці. На сесію викликали директора скандального полігону у Тарасівці.

Депутати хотіли з’ясувати, на яких підставах працює cвалка і чому одне із комунальних підприємств обслуговує об’єкт.

Автори журналістського розслідування програми «СтопКор» з’ясували, що полігон твердих відходів процвітає на незаконній переробці сміття. Підприємці заробляють бариші, які вимірюються сотнями тисяч гривень на місяць. А от куди стікають статки від сміття ніби-то не знає навіть районна влада. Після резонансного сюжету у районі перейнялась цим питанням.

Жителі Тарасівки, які мешкають по сусідству із сміттєзвалищем, скаржаться на удушливий сморід, незаконну діяльність підприємства, ухиляння керівництва сміттєзвалища від сплати податків до місцевого бюджету.

Люди вимагають закриття полігону. Утім попри усі намагання, сесія так і не відбулась, депутати не змогли зібратись на засідання і за браком кворуму роботу так і не провели.

Коментарі