• Цей матеріал доступний наступними мовами :
  • Укр

Після трьох діб мовчання Зеленський виступив з критикою Закону про мову

25.04.2019 12:55

"Закон був ухвалений без попереднього достатньо широкого обговорення із громадськістю", – написав на власній сторінці у Фейсбук Володимир Зеленський та пообіцяв після інаугурації ретельно вивчити Закон про мову.

"Ми повинні ініціювати та ухвалювати такі закони й такі рішення, які консолідують суспільство, а не навпаки. Українська мова – єдина державна мова в Україні. Так було, так є і так буде. Щодо цього питання – жодних компромісів. Держава повинна дбати про розвиток української мови, про розширення сфери її вжитку. Це теж безумовно, з цим погоджується все суспільство. Питання в методах, якими ми втілюємо в життя цей стратегічний курс", – йдеться у повідомленні.

"За підсумками аналізу реагуватиму відповідно до конституційних повноважень Президента України і в інтересах громадян", – закінчив новообраний Президент України.

Зазначимо, сьогодні, 25 квітня, Верховна Рада України більшістю у 278 голосів ухвалила Закон про мову. "Проти" голосували представники "Опозиційного блоку", 2 представники партії "Відродження" та 5 позафракційних депутатів.

Коментарі


X