Після того, як інцидент із нападом на “СтопКор” набув розголосу, клієнти почали відмовлятись від квартир у ЖК “Family”

Потенційний клієнт, який хотів подивитись та придбати квартиру у ЖК "Family" у Гатному, відмовився від своїх планів після того, як дізнався про напад на журналіста "СтопКору" з боку працівників відділу продажу. Про це у ході акції дізнались представники проекту, які поінформували чоловіка про стиль роботи працівників офісу ЖК.

"Потенційний клієнт уже приїздив дивитись і обирати одну з квартир у ЖК. Проте цього разу чоловік відмовився від своїх планів після того, як дізнався про напад на журналіста нашого проекту з боку працівника відділу продажів", – розповів правозахисник "Стоп корупції" В'ячеслав Гришко.

Нагадаємо, напередодні активісти проекту дізнались про те, що справу про напад на журналіста "СтопКору" Антона Клітного під час акції проти будівництва у Гатному на Київщині перекваліфікували зі 125  "нанесення легких тілесних ушкоджень" на ч.2 ст.345-1 це завдання побоїв журналісту. Про це "СтопКору" стало відомо із постанови слідчого відділення Києво-Святошинського ВП ГУ НП України.

"Раніше нападнику за його злочинні дії загрожував лише штраф, після перекваліфікації статті, йому світить позбавлення волі строком до 5 років", – розповіли юристи "Стоп корупції".

Команда "Стоп корупції" звертається до користувачів мережі Інтернет з проханням про допомогу у встановленні особи чоловіка, який напав на журналістів проекту під час мирної акції протесту проти незаконного будівництва у Гатному на Київщині.

"Серед білого дня цей молодик напав на наших колег, побив активіста проекту Антона Клітного. Після чого стопкорівець потрапив до лікарні та переніс операцію на нирках. Ми закликаємо усіх небайдужих відгукнутися на наш заклик та допомогти ідентифікувати особу зловмисника", – закликали активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у вересні цього року активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою до поліції через нанесення тілесних ушкоджень з боку групи осіб під час проведення мирної акції біля незаконного будівництва у селі Гатне на Київщині. Представники проекту отримали численні забої та садна. Молодики повалили намет проекту та розбили мобільний телефон одного з активістів.

"Ми написали заяву про нанесення тілесних ушкоджень та завдання матеріальної шкоди. Активіста проекту Антона Клітного забрала швидка. Медики зможуть встановити ступінь тяжкості нанесених побоїв", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, вранці 12 вересня на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб під час мирної акції проти незаконного будівництва у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Молодики накинулись на представників проекту, застосували грубу фізичну силу, повалили та розгромили брендований намет. Інцидент стався біля відділу продажів ЖК Family у селі Гатне.

Коментарі