Після смерті бойовиків Гіві та Мотороли їх батальйон “Спарта” на межі повного розвалу – Тимчук

Заснований убитими раніше терористами "ДНР" Гіві та Моторолою "легендарний" батальйон терористів "Спарта" швидко розпадається через серйозні втрати на фронті, опинившись перед перспективою повного розвалу.

Нардеп і координатор групи "ІС" Дмитро Тимчук повідомляє про різке скорочення матеріально-технічного забезпечення, а також про проблеми при комплектуванні особового складу.

За його даними, після смерті терористів Гіві та Мотороли командувати батальйоном був призначений Е. Волчков (позивний "Синок").

При цьому в ході боїв "Спарта" зазнає важких втрат, проте поповнювати убитих терористів просто нікому: на даний момент спостерігається важкий дефіцит кадрів – батальйон повинен бути укомплектований 500 бойовиками, проте на даний момент він налічує всього 285 осіб.

Великі проблеми є і в матеріально-технічному забезпеченні – терористи "Сомалі" скаржаться, що їх фінансують за принизливо залишковим принципом.

Раніше був затриманий терорист, який катував бійців сил АТО: найманець зізнався про кількість убитих ним мирних громадян.

Інші новини

Коментарі