Після скандалу з графіті в центрі Києва магазин елітних меблів з’їжджає – кадри

4 вересня магазин "Емпоріум" на вулиці Грушевського в Києві залишає орендоване приміщення. Вантажники під наглядом охорони виносять в вантажні машини дорогі меблі.

Зараз на місці присутні тільки охоронці та вантажники. За словами працівників, магазин залишає приміщення. Куди саме вивозять меблі, невідомо, передає "Діалог.UA".

"Нікого з керівництва немає, охоронці говорять лише, що "ми просто меблі вантажимо", – відповідають на питання охоронці.

Нагадаємо, 2 вересня магазин елітних меблів "Емпоріум" видалив зі стін будівлі відомі графіті із зображенням Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка в облаченні Майдану.

Прокуратура тут же відкрила кримінальне провадження за фактом вандалізму, оскільки графіті були об'єктом культурної спадщини. Директор магазину спробував заявити про непричетність "Емпоріум" до вандалізму, але в Мережі спливли фото, які доводять, що процесом знищення графіті керував він особисто.

Після спроби власника Ігоря Доценка зам'яти скандал, активісти знайшли в його біографії багато "чорних плям". Зокрема, його підозрюють у рейдерських захопленнях і "віджатій" нерухомості.

Художник Sociopath вже заявив, що з 4 вересня займеться відновленням знищених графіті.

Інші новини

Коментарі