Після розслідування про дерибан землі на Миколаївщині на місцевого активіста “Стоп корупції” напав депутат сільради

Голова Миколаївського осередку "Стоп корупції" Ярослав Лемиш у результаті нападу депутата сільради у селі Новополтавка Новобузького району Миколаївської області Олександра Ревуцького отримав струс мозку та численні забої й садна.

Інцидент стався у місцевому закладі громадського харчування в кінці робочого дня, який активіст провів у селі в рамках розслідування дерибану землі з боку сільради. Наразі Ярослав Лемиш перебуває у лікарні селища Низький Буг

"Інцидент стався у місцевому кафе. До мене під час вечері підійшов місцевий депутат Олександр Ревуцький та в агресивній манері почав критикувати інтерес до темних справ сільради, пов'язаних із дерибаном землі. У якийсь момент розмови я увімкнув диктофон та почав запис. Щойно політик це побачив, накинувся на мене та почав щосили бити.

Я отримав численні забої та зі струсом мозку потрапив на лікарняне ліжко. Під час нападу Ревуцький відібрав у мене особисті мобільні телефони, лише вранці наступного дня мені повернули мою техніку", – розповів голова Миколаївського осередку "Стоп корупції" Ярослав Лемиш.

Наразі активіст готується до проходження судово-медичної експертизи та зняття побоїв.

 

Інші новини

Коментарі