Після рейду “СтопКору” незаконними будівництвами у Львові, у ДАБІ міста повідомили про скасування містобудівних обмежень та умов на низці об’єктів

30.08.2017 15:46

На Львівщині зупинено та скасовано дію 32 містобудівних умов та обмежень. Про це ідеться на сайті ДАБІ у Львівській області. Повідомлення з'явилось на сайті інспекції під час моніторингу активістами "Стоп корупції" незаконних будівництв та відвідин профільного управління та департаменту Львівської міської ради, де усю відповідальність переклали на керівництво ДАБІ.

"З початку 2017 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області проведено 41 перевірку діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури.

З них – 6 планових та 35 позапланових.

Під час заходів державного архітектурно-будівельного нагляду у роботі відповідних органів виявлено низку порушень містобудівного законодавства. Зокрема, Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За результатами перевірок зупинено дію 3 містобудівних умов та обмежень та 4 будівельних паспортів, скасовано  29 містобудівних умов та обмежень і 105 будівельних паспортів.

Крім того, винесено 20 постанов у справах про адміністративні правопорушення на загальну суму 163 тис. грн", – про це йдеться на сайті ДАБІ у Львівській області.

Нагадаємо, у рамках ініціативи "За законні будівництва" активісти "Стоп корупції" після численних скарг на несанкціоновану забудову у місті виїхали до Львова. Представники проекту провели моніторинг усіх незаконних об'єктів, всі факти та докази передали керівникам профільного управління та департаменту міста.

Окрім того, активісти підготували колективне звернення до міського голови Львова Андрія Садового. Під документом збирають підписи львів'ян.

Активісти "Стоп корупції" закликають міського голову Львова взяти ситуацію під особистий контроль, вжити заходів щодо перевірки та всебічного, повного і неупередженого дослідження фактів, викладених в заяві, вжити заходів в межах свого реагування.

Наразі триває робота громадської приймальні під стінами Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

Додамо, що громадська організація "Стоп корупції" запустила новий безпрецедентний рух "За законні будівництва". У планах ініціатора проекту та очільника ГО "Стоп корупції" Тараса Лилика пошук разом із командою скандальних об'єктів, доведення незаконності будівництва та зупинення протиправних дій забудовників.

У рамках ініціативи команда проекту уже викрила низку незаконних будівельних об'єктів в історичному центрі Києва та у Київській області.

 

Коментарі