Після рейду проти стихійної торгівлі за участі “СтопКору” у Святогірську оштрафували порушників

На підприємця, який здійснював торгівлю у невстановленому місці по вулиці Мазепи в Святогірську, накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 гривні. Таке рішення ухвалено Слов'янським міськрайонним судом.

Про це активістів "Стоп корупції" повідомила старший інспектор Слов'янського відділу поліції капітан поліції Марія Тюріна.

"Що стосується того, що підприємці, які здійснюють торгівлю в невстановленому місці й посилаються на розпорядження міського голови: це розпорядження давало дозвіл на торгівлю по вул. Набережної та вул. Островського на період оздоровчого сезону 2016 року. На сьогодні торгівля на зазначених вулицях заборонена. Співробітникам поліції не відомий факт плати за торгівлю підприємцями поза ринком.

Згідно з чинним законодавством, торгівля у невстановлених місцях, без відповідних документів розцінюється як порушення вимог ст. 152 "Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів", ст. 159 "Порушення правил торгівлі на ринках", ст. 160 "Торгівля з рук у невстановлених місцях" КУпАП", повідомили у Слов'янському відділі поліції.

Додамо, що спільний рейд із правоохоронцями щодо стихійної торгівлі у місті активісти "Стоп корупції" провели 1 лютого. За результатами перевірки
Святогірський відділ поліції склав адміністративний протокол відповідно до ст.160Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП України) на підприємця, який здійснював торгівлю по вулиці Івана Мазепи у місті.

Окрім того, за даними "СтопКору", підприємці, які здійснюють торгівлю поза межами ринку, посилаються на Розпорядження міського голови Дзюби О.І. Сам документ, за спостереженнями активістів, зник з офіційного сайту Святогірської міської ради після рейду поліції. Відповідно до цього розпорядження, торгівля на вулицях Мазепи та Набережній дозволялась міським головою.

Коментарі