Після обшуку «Агромарс» затримані власники холдингу Марина та Євген Сігал (ВІДЕО)

Після обшуку приміщення, що належить ТОВ «Агромарс», слідчими Нацполіції прийнято рішення затримати власників холдингу Марину та Євгена Сігалів та виконавчого директора Марченко. За інформацією власних джерел, після надання пояснень Сігалів було відпущено.

Зазначимо, обшук приміщення ТОВ «Агромарс» проводився у рамках досудового розслідування кримінального провадження, відкритого через порушення правил екологічної безпеки. Обшук проводився у приміщенні, що належить холдингу, за адресою с. Гаврилівка, вул. Шевченка, 3. В ході обшуку слідчи вилучили статутні документи, проектну й дозвільну документацію та документи первинного бухгалтерського обліку, в яких зафіксовано факти утворення, збирання, перевезення, зберігання, оброблення, переробки, знешкодження, утилізації та видалення побічних продуктів тваринного походження. А також особових справ, наказів про призначення та посадових інструкцій Сігал М.А. та Марченко О.А.

Нагадаємо, ТОВ «Агромарс» - одна з найбільших сільськогсподарських компаній із власною франчайзинговою мережею ТМ «Гаврилівськи курчата». Власниками холдингу є родина Сігалів: одіозний регіонал Євген Сігал та його дружина Марина Сігал. Крім цього, ТОВ «Агромарс» відзначився у низці скандалів - мешканці Гаврилівки неодноразово били на сполох щодо порушень екологічних норм з боку підприємства. Зокрема, йшлося про серію випадків викидів на території села тушок мертвих тварин та вивезення відходів підприємства та нечистот прямо на поля.

Підтримували місцевих мешканців у боротьбі проти порушення еконорм з боку ТМ «Гаврилівські курчата» у тому числі й правозахисники «СтопКору». Тож, ми й надалі будемо слідкувати за розвитком подій у цій справі.

Коментарі