«Після нас хоч потоп!» – в Торецьку рейдери порушили дамбу, що загрожує масштабною катастрофою

Резонансна ситуація в Торецьку на Донеччині. Керівництво «Центральної збагачувальної фабрики «Дзержинська» повідомляє про рейдерську атаку на мулонакопичувач: невідомі не лише захопили об’єкт, але й проводять там роботи без жодних дозвільних документів, з порушенням усіх норм. А це загрожує масштабною катастрофою, і не лише для Торецька.

«По-перше, це має бути узгоджений проект на розробку видалення відходів або вугілля цього. Це не просто так, його узгоджують багато інстанцій, просто так туди не заїдеш. Це ж гідротехнічна споруда, якщо її порушити – може затопити населений пункт… Порушують екологічну ситуацію в нашому регіоні, біля нашого населення», - коментує юрист Центральної збагачувальної фабрики “Дзержинська” Наталя Шевченко.

Валерій Логвіненко начальник виробництва Центральної збагачувальної фабрики «Дзержинська» додає: «По-перше, при проведенні цих робіт йде велике запилення для екології. І ще одне неприємне, що вони зробили – вони порушили дамбу мулонакопичувача що свого часу при роботі приведе до потрапляння рідких відходів в лісопосадку. Це забруднення середовища відразу ж і безпосередньо».

Керівництво фабрики переконе: рейдери видобувають на відстійнику шлами. Це те саме вугілля, але тільки дрібніше і коштує дорожче. Отже, на його реалізації хтось вирішив добряче нажитися!

Подробиці розслідування «Стоп Корупції» - у відеосюжеті:

Коментарі