Після нападу на скандальній забудові у Гатному правозахиснику “СтопКору” зробили операцію на легенях

Правозахисник "Стоп корупції" Антон Клітний потрапив до лікарні із гострим болем в області легенів. Чоловіка терміново прооперували. Наразі він перебуває у медзакладі на реабілітації, де його навідали колеги.

"Раніше у мене не було скарг на здоров'я. Після нападу групи осіб біля ЖК "Family" у Гатному я відчув гострий біль в області легенів, звернувся до лікарів і незчувся, як мене уже прооперували. Наразі медики спостерігають за тим, як усе загоюється, після на мене чекає тривала реабілітація", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Антон Клітний.

"Сподіваємось, уже найближчим часом наш колега буде у строю. Бажаємо йому швидкого одужання", – додали стопкорівці.

Нагадаємо, тиждень тому активісти "Стоп корупції" звернулись із заявою до поліції через нанесення тілесних ушкоджень з боку групи осіб під час проведення мирної акції біля незаконного будівництва у селі Гатне на Київщині. Представники проекту отримали численні забої та садна. Молодики повалили намет проекту та розбили мобільний телефон одного з активістів.

"Ми написали заяву про нанесення тілесних ушкоджень та завдання матеріальної шкоди. Активіста проекту Антона Клітного забрала швидка. Медики зможуть встановити ступінь тяжкості нанесених побоїв", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, вранці 12 вересня на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб під час мирної акції проти незаконного будівництва у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області. Молодики накинулись на представників проекту, застосували грубу фізичну силу, повалили та розгромили брендований намет. Інцидент стався біля відділу продажів ЖК Family у селі Гатне.

 

Інші новини

Коментарі