Після нападу на Дніпропетровщині журналістка отримала статус потерпілої, зловмиснику готують повідомлення про підозру

Журналістку "СтопКору" Лілію Ткачук допитали у Марганецькому відділі Нікопольської прокуратури у справі про напад на знімальну групу. Процесуальним керівником виступає сам очільник відомства.

Подробиці повідомила потерпіла.

"Справу курує і веде особисто начальник Марганецького відділу Нікопольської місцевої прокуратури. Головний прокурор вже допитав усіх свідків у справі, я отримала статус потерпілої, а нападникові Віталію Бондаренку готуються оголосити підозру за статтею 171 "перешкоджання професійній журналістській діяльності". Наразі зловмисника немає у місті, тому процес затягується", - зазначає журналістка "СтопКору" Лілія Ткачук.

13770474_1390744944275000_2708403777945126797_n

Нагадаємо, що під час зйомок сюжету про сміттєву мафію у Марганці на Дніпропетровщині на знімальну групу "СтопКору" накинувся брат місцевого депутата Олександра Бондаренка - Віталій.

Під час розслідування журналісти з'ясували, що мер міста доручила вивезення сміття приватній фірмі. За умовами конкурсу, який провели з порушеннями, непотріб мали вивозити за межі міста - до Нікополя. На ділі - відходи складують у самому Марганці на закритому полігоні. Фірма "Тандем транс сервіс", яка за сумнівних умов виграла конкурс, належить депутатові місцевої ради, голові однієї з політичних сил та поплічнику очільниці міста - Олександрові Бондаренку. Про це йшлося у розслідуванні "СтопКору".

Журналісти навідалися за юридичною адресою фірми, втім на місці дізналися, що такого підприємства немає. Натомість, у будівлі розміщені оптика та ремонт ювелірних виробів, які належать братові Бондаренка. Коли чоловік побачив камеру, почав кричати, що проти знімання, а далі кулаком поцілив у камеру, нагадують деталі інциденту журналісти проекту.

"Нападник завдав матеріальних збитків проекту на 25 тисяч гривень. Наразі юристи "Стоп корупції" готують позов до суду", - повідомляє журналістка Лілія Ткачук.

Коментарі