Після численних звернень “СтопКору” директора ДП “Артемсіль” зняли з посади

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України № 21/п від 15 лютого 2018 року тимчасове виконання обов’язків директора державного підприємства «Артемсіль» покладено на Юрія Товстокоренка. Про це стало відомо журналістам «СтопКору». 

«З квітня 2017 року обов’язки очільника ДП «Артемсіль» тимчасово виконувала заступник директора з фінансових питань Вікторія Луценко. Ми припускаємо, що її зняли з посади після наших численних звернень.

Бачите, ручкою файна жіночка махає журналістам? Це в.о.директора ДП «Артемсіль» Вікторія Луценко. Тобто, колишній в.о.директора ДП «Артемсіль»... Адже 15-ого лютого Кабмін видав наказ про призначення чергового в.о. керівника держпідприємства. Може, коли Вікторія Луценко махала нам рукою в камеру, вона провокувала своє заміщення? А може просто «СтопКор» добряче закидав запитами та зверненнями про численні порушення на держпідприємстві відповідні державні органи? Адже нещодавно на підприємстві загинув співробітник. Серце не витримало, коли спускався в шахту.

Ми з'ясували, що медкомісію він пройшов на ура, але патологоанатомія чомусь показала проблеми з серцем... Шкода, що підлеглих на держпідприємстві використовують, як робоче м'ясо... Хто за це має відповідати? Так чи ні, але керівника поміняли чомусь саме тоді, коли наша команда почала знімати відеоматеріал про порушення на «Артемсолі». Та попри це сюжет ми все одно видамо і він буде цікавим», – розповіли журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, що напередодні «СтопКор» став свідком спроби знищення у суді ДП «Артемсіль».

З ДП «Артемсіль» через суд намагаються стягнути 89 мільйонів гривень на користь компанії «Пам’ять». Йдеться про нібито невиконання умов договору між тодішнім в.о. директора підприємства-монополіста Олександром Степаненком і компанією його брата. Про це стало відомо журналістам «СтопКору», які слідкували за розглядом справи у суді. Подробиці журналіст Артем Лагутенко виклав у своєму Фейсбуці.

«На цьому фото судове засідання у справі про стягнення з ДП «Артемсіль» на користь компанії «Пам'ять» 89-ти мільйонів гривень. Якщо держпідприємство програє, саме його існування буде під питанням (монополіста, на секундочку). І хоча справа резонансна, а приводом для неї стали кабальні умови договору між тодішнім в.о. директора «Артемсолі» Олександром Степаненком і компанією його брата, на судовому засіданні з громадськості та журналістів була лише знімальна група «Стоп корупції». Нинішній в.о. директора «Артемсолі» Вікторія Луценко вже друге засідання поспіль втікає від нас. А адвокат «Артемсолі» на питання суду «чого ж керівництво держпідприємства підписало такий договір?» навіть не обмовилась про родинні стосунки підписантів.

Тільки мені здається, що держпідприємство зливають?

Теза для роздумів: Вікторія Луценко – люстрована чиновниця з команди Клюєва.
Ось і думайте», – написав у своєму Фейсбуці журналіст «СтопКору» Артем Лагутенко.

На сайті ДП «Артемсіль» йдеться про те, що Юрій Товстокоренко понад 17 років пропрацював в ДП «Артемсіль». Крім того, з 2010 по 2016 рік обіймав посаду міського голови м. Соледар.

16 лютого відбулось представлення Юрія Товстокоренка як виконувача обов’язків директора ДП «Артемсіль» керівництву та колективу підприємства.
Нагадаємо, що з квітня 2017 року обов’язки очільника ДП «Артемсіль» тимчасово виконувала заступник директора з фінансових питань Вікторія Луценко.

Коментарі