Після антикорупційного рейду “Стоп корупції” на Буковину у прокуратурі області повернулись до розслідування резонансних справ

Прокуратура Чернівецької області заново відкрила раніше закриті кримінальні провадження за фактом нападу на активістів "Стоп корупції" та контрабанди лісу на державному кордоні. Про це представників "Стоп корупції" повідомив очільник відомства.

"За словами головного прокурора Чернівецької області, у відомстві повернулись до розслідування резонансних кримінальних проваджень за нашими заявами. У відомстві змінили риторику і готові взяти на розгляд численні фото та відеодокази, зокрема, у справі про контрабанду ділової деревини зі станції Вадул-Сірет на територію Румунії. 27 вагонів відбірної деревини у вагонах, у яких закінчився термін експлуатації, намагались під виглядом дров за підробленими документами доправити на територію сусідньої держави", – зазначили представники чернівецького осередку "Стоп корупції".

Нагадаємо, що об'єднана команда "Стоп корупції" провела антикорупційний рейд на території Чернівецької області. У регіоні процвітає контрабанда, громадських активістів, які викривають корупційні схеми на митниці, переслідують.

У ході рейду активісти навідались до прокуратури, поліції та сільського голови смт Глибока Старожинецького району Чернівецької області у справах про нелегальну вирубку та контрабанду українського лісу.

Активісти на території ВАТ "Глибоцька РТП" активісти "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду зафіксували нелегальний склад лісодеревини. За даними представників чернівецького осередку проекту, ліс незаконно вирубаний. На території знаходилось, за попередніми підрахунками, близько 300 кубометрів деревини. У підприємця Валерія Гуцуляка, який представився власником складу, поліція вилучила вогнепальну та холодну зброю, печатки низки фірм та чекові книжки.

Додамо, що під час перебування на Буковині активісти "Стоп корупції" озвучили сенсаційні факти порушень в роботі працівників Чернівецької митниці та докази причетності топ-посадовців митниці до масштабних операцій з вивезення з території України за кордон відбірних порід деревини та оприлюднять унікальні схеми, до яких вдаються контрабандисти для транспортування українського лісу в обхід дії мораторію.

Окрім того, активісти "Стоп корупції" закликали правоохоронців області повернутись до розслідування резонансних справ у області. Серед них – справа про замах на вбивство місцевого громадського активіста Григорія Кушніра, який розслідував причетність до вирубки цінних порід дерев майстрів лісу. У прокуратурі справу закрили за підставними доказами.

Напад на журналістів "СтопКору" у Красноїльську Старожинецького району – представників чернівецького осередку "Стоп корупції" двічі запрошували пройти слідчий експеримент, а замість цього проти них готували провокацію.

 

 

Інші новини

Коментарі