Підрозділи сил АТО можуть взяти під контроль одразу кілька населених пунктів

За два останніх місяці українські військові повернули під свій контроль відразу п'ять сіл в "сірій зоні" Донбасу і мають на меті продовжувати звільнення населених пунктів, число яких може досягти декількох десятків.

Про це в матеріалі для видання "Новий час" повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука. Він зазначив, що звільнені села, згідно з мінськими домовленостями, повинні контролюватися України, а значить ніяких порушень підписаних документів не відбулося.

Тука заявив, що на Донбасі ще кілька десятків сіл і населених пунктів, які повинні знаходитися під повним контролем України. Тука також повідомив, що бойовики можуть атакувати звільнені України села, відправляючи в них диверсантів, проте просування сил АТО вглиб Донбасу навряд чи зможе викликати серйозну ескалацію на фронті.

При цьому чиновник зазначив, що ЗСУ необхідно продовжувати тактику звільнення українських населених пунктів "сірої зони", оскільки це просування є більшим, ніж просто військовим успіхом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Збройні сили України "тихо і спокійно" взяли під повний контроль селище Катеринівку.

Коментарі