Підрозділ “Стоп корупції” у Святогірську викрив знищення Національного парку “Святі гори”

"Стоп корупції" у Святогірську викрили незаконну вирубку лісу в НПП "Святі гори".

У прифронтовій зоні – Національному природному парку "Святі гори" – оголошено режим тиші для лісорубів. Проте Святогірська команда "СтопКору" фіксує в Теплинському лісництві порушників.

Директор Національного парку навідріз відмовився вірити у правдивість оприлюдненого активістами відео.

"СтопКор" зібрав круглий стіл і долучив до аналізу проблеми екологів з Харкова. Ті порахували збитки від знищення дерев і рідкісних рослин – понад 300 млн грн!

Крім того, відокремлений підрозділ "Стоп корупції" відвідав Департамент екології та природних ресурсів в Донецький області та надав відео докази правопорушення, що було вчинене 4 та 5 квітня 2017 року в НПП "Святі гори".

Також активісти за даним фактом звернулися до Керівника Донецької воєнно-цивільної адміністрації П. Жебрівського П. з ініціацією створення фахової комісії за участю Департаменту екології та природних ресурсів в Донецький області, Державної екологічної інспекції в Донецький області.

Висновки робочої групи з вивчення ситуації підтвердили – вирубки дійсно були, а ліс розкрадали. Утім слідство за незаконне знищення лісу Слов'янська поліція вела недовго і провадження закрили вже за два тижні.

Активісти й журналісти "СтопКору" запевняють: продовжуватимуть війну з корупцією і далі боротимуться за збереження природи.

Інші новини

Коментарі