Підприємницькій діяльності групи компаній “Росток-Холдинг” вкотре перешкоджають – тепер ДСО у супроводі правоохоронців Глухова

26.03.2019 11:50

Підприємницькій діяльності групи компаній "Росток-Холдинг" вкотре перешкоджають. Цього разу Державна служба охорони спільно з глухівською поліцією перекриває виїзд вантажівок з території підприємства. Причини такої діяльності представники Державної служби охорони чітко пояснити вкотре не змогли.

Зокрема, заступник командира взводу реагування №1 батальйону УПО в Сумській області Андрій Губанов на запитання журналістів щодо законних підстав блокування відповів лише, що він "знаходиться на території України" та не може з ними більше спілкуватись.

Та як виявилось згодом, ДСО-шники керувались документами щодо накладення арешту на майно, скасованим два тижні тому та невідомим договором, який так і не змогли надати ані журналістам, ані представникам "Росток-Холдингу".

Як повідомив заступник директора приватного підприємства "Аграрні інвестиції" з правових питань Віктор Воєйко: "Восьмого листопада 2018 року ухвалою Харківського апеляційного суду було скасовано ухвалу місцевого суду про арешт майна".

Проте державна служба охорони продовжувала блокувати роботу підприємства навіть попри те, що всі відповідні документи про діяльність підприємства їй надали. А згодом до перешкоджань роботі підприємству приєднались правоохоронні органи міста Глухова.

Подробиці резонансної справи – в новому сюжеті "Стоп корупції".

Коментарі