Підозри “СтопКору” підтвердились – всередині гармати танка, який знайшли під час будівництва ТЦ, був діючий снаряд

У Хмельницькому під час під час будівництва торговельного центру поруч із залізничним вокзалом розкопали гармату танка КВ-2 часів Другої світової війни. Про це дізнались активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

Деталі голова представництва Артур Сторожук повідомив у соцмережі.

"Немає страшнішого, ніж дурень при владі. Башту від танка КВ-2 всі пам'ятають? Коли її дістали, піротехніки МНС їх оглянули, але там все брудне та іржаве. Тому для остаточного огляду башту потрібно було очистити. Але тут втрутилась наша міська влада і наполягла на передачі башти їм. З метою очистки та розміщення в музеї як історичної пам'ятки. Далі комунальники почали чистити. Гріли відкритим вогнем, потім кувалдою оббивали...

А тепер дехто з них стверджує, що коли заслінку відчинити, знайшли там сюрприз. Снаряд. І те, що він не йо@нув, це диво. Питання – ну куди і якого чорта ви лізете?! Якого пан Нестерук корчить з себе боса та пхає носа при наявності спеціальної служби?! І головне питання – що будемо робити далі? Впаде корона чи звернемося до МНС?", – написав голова хмельницького "СтопКору" Артур Сторожук у Фейсбуці.

Наразі раритетний об'єкт перебуває на території одного з комунальних підприємств міста, із його подальшою долею ще не визначились.

 

Коментарі