Підготовка теракту в Маріуполі: двоє чоловіків за 5 тисяч доларів погодилися підірвати будівлю вокзалу

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо двох чоловіків з Покровська Донецької області, які готували теракт на залізничному вокзалі в Маріуполі.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Донецької області, передає "Діалог.UA".

В ході досудового розслідування було встановлено, що двоє чоловіків з міста Покровська Донецької області 26 і 34 років отримали від представників так званого "міністерства державної безпеки ДНР" завдання з підготовки теракту в Маріуполі. За це їм обіцяли заплатити 5 тисяч доларів.

Чоловіки приїхали до Маріуполя, де на знімних квартирах підготували все необхідне для того, щоб здійснити теракт. Вони зробили радіокерований саморобний вибуховий пристрій на основі двох протипіхотних мін осколкового спрямованої дії МОН-50 із зарядом вибухової речовини по 700 г в кожній, з дальністю польоту забійних осколків до 80 м, і кожна з яких має 485 вражаючих осколкових елементів.

Злочинців затримали ще в жовтні 2017 року за спробу пронести вибуховий пристрій на територію залізничного вокзалу, де і планувалося привести його в дію.

Сьогодні прокуратура Донецької області передала до суду обвинувальний акт стосовно затриманих. Тепер їм загрожує до 10 років в'язниці за готування до вчинення терористичного акту, незаконне поводження з бойовими припасами та вибуховими пристроями, незаконне виготовлення вибухових пристроїв.

Коментарі