Під судом в Ужгороді палитимуть шини: люди вимагають рішення щодо повернення водогону громаді

Налаштовані рішуче, готові до радикальних дій і навіть принесли до суду шини. Так під стінами Господарського суду в Ужгороді проходить підготовка до засідання у справі щодо повернення водогону Луг у власність громади Полянської ОТГ. 

Люди, які стали заручниками серії махінацій з боку ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» і залишились без системи водопостачання, вимагають справедливого рішення суду. Адвоката, які представляє інтереси оздоровниці, освистали. Люди скандують свої вимоги через гучномовець та закликають Феміду до об’єктивності під час розгляду.

У разі неадекватного вердикту учасники акції обіцяють перейти до радикальних дій та запалити шини.

Відкрити очі та повернути громаді Полянської ОТГ водогін Луг. З такими вимогами під стіни господарського суду в Ужгороді вийшли жителі Поляни, які стали заручниками махінацій ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» з майном підприємства. Сьогодні судді мають розглянути справу по суті.

У курортному селищі Поляна на Закарпатті будь-якої миті може статися справжня санітарна катастрофа. Там водогін, який напуває багатотисячне селище, опинився у власності санаторію, а «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання у Свалявському районі.

У своїх розслідуваннях «СтопКор» розібрався, що водогін знаходився на балансі державного підприємства «Закарпаткурортрембуд». Утім, підприємство збанкрутіло й віддало об'єкт іншому утримувачу – об'єднанню «Закарпаткурорт», яке, зі свого боку, перепродало його санаторію «Сонячне Закарпаття». В угоді купівлі-продажу зазначено, що до складу об'єкта входять будівля фільтрів, свердловина прісної води та водопровід. Утім насправді свердловини не існує.

«Цей папірець, який вони називають реєстраційним посвідченням, малювався так нашвидкуруч, і все йшло під диктовку чиюсь. І щось один одному сказали, але ніхто навіть технічно не подумав, що колись стане питання, що запитають, а де свердловина, хлопці?», – зазначає Полянської ОТГ Іван Дрогобецький.

Не збігаються на документах і дати – один датується травнем, інший жовтнем. Та хай там як, «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання в селищі.

ПІД СУДОМ В УЖГОРОДІ ПАЛИТИМУТЬ ШИНИ: ЛЮДИ ВИМАГАЮТЬ РІШЕННЯ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ВОДОГОНУ ГРОМАДІ Налаштовані рішуче, готові до радикальних дій і навіть принесли до суду шини. Так під стінами Господарського суду в Ужгороді проходить підготовка до засідання у справі щодо повернення водогону Луг у власність громади Полянської ОТГ.Люди, які стали заручниками серії махінацій з боку ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» і залишились без системи водопостачання, вимагають справедливого рішення суду. Адвоката, які представляє інтереси оздоровниці, освистали. Люди скандують свої вимоги через гучномовець та закликають Феміду до об’єктивності під час розгляду.У разі неадекватного вердикту учасники акції обіцяють перейти до радикальних дій та запалити шини. Відкрити очі та повернути громаді Полянської ОТГ водогін Луг. З такими вимогами під стіни господарського суду в Ужгороді вийшли жителі Поляни, які стали заручниками махінацій ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» з майном підприємства. Сьогодні судді мають розглянути справу по суті. У курортному селищі Поляна на Закарпатті будь-якої миті може статися справжня санітарна катастрофа. Там водогін, який напуває багатотисячне селище, опинився у власності санаторію, а «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання у Свалявському районі. У своїх розслідуваннях «СтопКор» розібрався, що водогін знаходився на балансі державного підприємства «Закарпаткурортрембуд». Утім, підприємство збанкрутіло й віддало об’єкт іншому утримувачу – об'єднанню «Закарпаткурорт», яке, зі свого боку, перепродало його санаторію «Сонячне Закарпаття». В угоді купівлі-продажу зазначено, що до складу об'єкта входять будівля фільтрів, свердловина прісної води та водопровід. Утім насправді свердловини не існує. «Цей папірець, який вони називають реєстраційним посвідченням, малювався так нашвидкуруч, і все йшло під диктовку чиюсь. І щось один одному сказали, але ніхто навіть технічно не подумав, що колись стане питання, що запитають, а де свердловина, хлопці?», – зазначає Полянської ОТГ Іван Дрогобецький. Не збігаються на документах і дати – один датується травнем, інший жовтнем. Та хай там як, «Укрпрофоздоровниця» фактично монополізувала водопостачання в селищі.

Posted by Стоп корупції on Neljapäev, 25. oktoober 2018

Коментарі