Під судом в Ужгороді масовий протест: люди вимагають повернення водогону громаді

Відкрити очі та повернути громаді Полянської ОТГ водогін Луг. З такими вимогами під стіни господарського суду в Ужгороді вийшли жителі Поляни, які стали заручниками махінацій ПрАТ «Укрпрофоздоровниці» з майном підприємства. Сьогодні судді мають розглянути справу по суті.

Жителі Поляни не на жарт обурені та стурбовані: водогін вони будували власноруч, нову гілку проклали за кошти бюджету села, а в разі будь-якої аварії можуть знову залишитись без води, адже водогін не ремонтується.

«СтопКор» продовжує слідкувати за цією ситуацією та розраховує на об'єктивне й справедливе рішення Феміди.

Нагадаємо, під час минулого засідання 4 жовтня представники ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» надали у Господарському суді Закарпатської області довідку з БТІ, за якою водогін Луг нібито належить оздоровниці. Цей документ показали вперше за три роки судової тяганини Полянської ОТГ проти підприємства щодо передачі системи водопостачання у комунальну власність. Сам документ продемонстрували лише суду, журналістам довідку показувати відмовились.

«Вперше за 3 роки судової тяганини представник «Укрпрофоздоровниці» надав суду оригінал реєстраційного посвідчення БТІ. Однак «Укрпрофоздоровниця» так і не пояснила, ким було видане це реєстраційне посвідчення, оскільки БТІ, яке його видавало, ніколи не існувало.

Суд не долучив посвідчення до матеріалів справи та передав представнику «Укрпрофоздоровниці» на відповідальне зберігання.

Представник «Укрпрофоздоровниці» відмовився надати посвідчення на прохання журналістів.

До слова, суд зобов'язав представника «Укрпрофоздоровниці» брати це реєстраційне посвідчення на кожне судове засідання. Ретельний його огляд буде здійснюватися під час розгляду справи по суті», – розповіли журналісти «СтопКору».

Додамо, що у ході розслідування «СтопКор» з'ясував, що БТІ, у якому «Укрпрофоздоровниця» нібито оформлювала документи на водогін Луг, на ділі не існувало. Тому довідка може бути підробкою.

Коментарі