Під стінами Кабінету міністрів власники “євроблях” проводять масовий мітинг (ФОТО)

Сьогодні, 19 вересня, з самого ранку біля будівлі Кабінету міністрів власники "євроблях" почали створювати величезну пробку в знак протесту. Відзначається, що сьогодні влада повинна розглянути два законопроекти, які знизять податкове навантаження на ввезення авто з-за кордону. 

Зауважимо, раніше Верховна Рада підтримала проект закону про розмитнення "євроблях" в першому читанні. Повідомляється, що в проекти закону №8487 і №8488 хочуть внести значну кількість поправок, які поміняють початковий документ. Активісти вийшли на акцію протесту з портретами депутатів, які не підтримують дані законопроекти.

За словами протестувальників, вони не будуть блокувати проїжджу частину, проте вже створені значні обмеження, які не дають можливості пересуватися іншим автомобілям, – в даному районі зростає пробка. Акція триватиме до вечора.

Стало відомо, що нардепи планують внести зміни до Податкового кодексу (№ 8487). Крім того, не виключається заборона на митне оформлення автомобілів, які не відповідають стандарту Євро-5.

Нардеп Ніна Южаніна опублікувала на своєму порталі відразу кілька документів, покликаних впорядкувати експлуатацію приватними особами в Україні автомобілів з європейськими номерами.

Коментарі