Під НАЗК стягнули Нацгвардію – активісти кликали Мангула

Під стінами НАЗК сьогодні гаряче. Активісти, яким було відмовлено в особистому прийомі очільником відомства, влаштували акцію протесту, - повідомляє видання "Вибір.Медіа". Одразу початку цієї акції під будівлю НАЗК було стягнуто додаткові сили Національної гвардії.

Громадські активісти зібрались під НАЗК з вимогою зустрічі з очільником відомства Олександром Мангулом з приводу розслідування у справі про ймовірну корупцію у ФФУ. При цьому, йдеться у повідомленні, активісти належним чином оформили заяву щодо особистого прийому керівником установи згідно з його офіційним графіком. Тобто - щомісяця кожного другого вівторка.

Проте до Олександа Мангула активістів не пропустили навіть попри те, що за повідомленням прес-секретаря Голови НАЗК, особистий прийом відбувся згідно з графіком. Обурені громадяни на захист своїх прав викликали правоохоронців та влаштували у холі відомства "коридор ганьби".

Зазначимо, участь в акції беруть активісти - представники ГО "Народ проти корупції", "Стоп нелегал", "Народне правосуддя". Вони вимагають від НАЗК та його керівника Мангула:

1. Публічного звіту з приводу затримки у вирішенні питання щодо протоколів, виписаних А.В.Павелку.

2. Чітких пояснень причини затримки цих протоколів понад два місяці, що є порушенням законодавства, згідно з яким відстрочку НАЗК може взяти тільки на один місяць.

3. Негайної передачі протоколів до суду.

У разі відсутності реакції, активісти наголошують на своєму праві розпочати безстрокову акцію незгоди під стінами Національної агенції із запобігання корупції до вирішення вищевказаних вимог.

Коментарі