Під Києвом злочинці убили волонтера після довгих катувань

Під Кримським під обстрілами бойовиків загинув волонтер АТО, про що повідомили у прес-центрі штабу. Другого українського волонтера вбили під Києвом після довгих катувань.

Новину повідомляє "Преса України".

Сумна подія сталася і районі населеного пункту Кримське 17 лютого. Там на позиціях української армії близько 16.30 осколок наніс смертельне поранення волонтеру, який представляв один з українських благодійних фондів. Його імені у штабі АТО не назвали.

"Бійці знали його як справжнього патріота, відданого ідеї незалежності України. Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого волонтера", – повідомили там.

Ще один український патріот-волонтер Роман Чумак загинув від рук бандитів у власному будинку в Старих Петрівцях, що під Києвом. Грабіжники здійснили розбійний напад на його дім, коли там знаходився він та його 11-річний син. Хлопчик спав на другому поверсі, поки грабіжники катували його батька, намагаючись дізнатися, де ключі від сейфа. Проте Роман не сказав, тож його убили, а сейф прихопили, тікаючи з місця події на його авто.

"Убили мого друга, хресного мого сина. Він був патріотом і волонтером! Його син, 11 років, знайшов його в крові й пов'язаним. Син дивом уцілів, бо батько, ціною свого життя, зробив все, щоб він не прокинувся і не спустився вниз. Ось вам і хвалені реформи поліції! Елементарно не можуть захистити простих громадян від розгулу бандитизму!" – розповів близький друг Чумака Сергій Наумов.

Поліція відкрила кримінальне провадження та шукає убивць волонтера. У його 11-річного сина залишилася мама, яка на час події знаходилася у відрядженні.

Нагадаємо, у минулому році на Львівщині показники зростання злочинності перевищили середні показники по всій країні більш ніж у два рази.

Коментарі