Під Києвом в пансіонаті для переселенців з дітьми, сталася перестрілка: опубліковано відео конфлікту

Сьогодні, 20 березня, в пансіонаті "Джерело", який знаходиться в Пущі-Водиці, відбулася перестрілка.

Як повідомляє на своїй сторінці в Facebook Волонтер Леся Литвинова, в пансіонаті разом з батьками мешкає понад 50 дітей, які поїхали від війни, і перестрілка – це зовсім не те, що дітям потрібно. Про це передає "Діалог.UA".

У коментарі до посту Литвинової Жанна Сонячна написала, що в пансіонаті "тітушки" в балаклавах зі зброєю розбили вікна, пошкодили електропідстанцію. Однак до приїзду поліцейських нападники втекли, пообіцявши повернутися вночі. Як повідомляє видання "Новости Донбасса", з посиланням на переселенку на ім'я Віру, одну з жінок після нападу "тітушок" довелося госпіталізувати.

За інформацією журналістки Марини Курашевої, вогонь відкрили "колишні бійці Айдару", які також проживають у пансіонаті. Вони вирішили стати на захист переселенців від "тітушок", які влаштували погром в "Джерелі". Колишні військові стріляли в повітря, щоб розігнати нападників.

Повторный захват, мамочки защищают своих детей от титушек Гомоная. Сколько можно издеваться над детьми!!!

Posted by Oxana Kolyada on 20. märts 2017. a.

Оксана Коляда на своїй сторінці в соцмережі опублікувала відео, яке підписала: "Повторне захоплення, матусі захищають своїх дітей від "тітушок". Скільки можна знущатися над дітьми!!!"

Переселенці живуть в пансіонаті понад два роки. Майже з першого дня заселення їх загрожують виселити. Людям неодноразово відключали і воду, і опалення, і електрику. Дані відключення пояснюють заборгованістю власника пансіонату "Геліос" за комунальні послуги.

Коментарі