Під ДФС – фіскальний майдан: вимагають служити державі, а не товстосумам

16.04.2019 09:45

Припинити фізичну та психологічну розправу над бізнесом! Одна з основних вимог учасників фіскального майдану, який вранці 16 квітня почався під стінами ДФС України у Києві по вулиці Львівській, 8. Учасники акції розгорнули під відомством польовий намет. Організатори озвучують приклади порушень в роботі фіскалів та оприлюднюють прізвища працівників відомства, замішаних у сфабрикованих справах та терорі підприємців. 

"Один з останніх кричущих прикладів – це фальшива справа проти страхової компанії "Арсенал-страхування"! Через сфабриковане провадження в офісі страхової 34 години поспіль ДФС проводила обшук.

Працівники страхової перебували без їжі та сну. Їх тримали заручниках під виглядом обшуків. Серед утримуваних були вагітні жінки. Одну з жертв катування терміново госпіталізувала "швидка"! Садистами виявились співробітники слідчого управління ДФС Чапічадзе та Замятін.
Кати з ДФС відмовляються виконувати рішення суду, який визнав обшук незаконним, та не поспішають повертати награбоване!", – зазначають представники ГО "Стоп корупції".

Серед основних вимог учасників:

1. Припинити вчиняти фізичні та психологічні розправи над бізнесом!
2. Негайно закрити сфабриковану справу проти страхової компанії "Арсенал-страхування" (Постанову про закриття справи передати учасникам безстрокової акції протесту у намет).
3. Негайно виконати рішення Шевченківського суду від 12.04.19 та повернути все награбоване злочинним шляхом у контрагентів страхової компанії. (Повернення награбованого – публічно, у присутності правозахисників та адвокатів, у наметі)
4. Негайно надати правозахисникам ГО "Стоп корупції" копію Наказу в.о. Голови ДФС про відсторонення Чапічадзе й Замятіна від посад та проведення службового розслідування!

Учасники фіскального майдану закликають усіх небайдужих громадян підтримати борців із беззаконням в ДФС.

- часом (приходь бодай на 2-3 години – не дай зупинити протест);
- людським ресурсом (приводь друзів), чим більше нас – тим швидше нас почують;
- харчами (пообідаємо разом);
- інформаційно (повідом про акцію через соціальні мережі).

"Вони мають наповнювати державну казну, а наповнюють власні кишені! Вони нехтують рішеннями судів і плюють на закони. Вони "пробачають" мільйонні борги одним і жорстоко грабують інших.

Долучайся до безстрокової акції протесту біля ДФС України у Києві", – додають учасники фіскального майдану.

ЯКЩО СВАВІЛЛЯ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ НЕ ЗУПИНИТИ – ЗАВТРА ВОНИ ПРИЙДУТЬ КАТУВАТИ ТЕБЕ!

Тел.: (044) 578-00-04

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X