Під час навчань “Чисте небо” українські винищувачі перемогли американські (ВІДЕО)

Українські Су-27 показали себе якнайкраще на багатонаціональних навчаннях "Чисте небо". Під час повітряного бою поразку зазнав умовний противник – винищувачі США F-15C Eagle.

Новину передає "Преса України".

На YouTube-каналі Військове телебачення України з'явився сюжет про багатонаціональні навчання "Чисте небо – 2018". Зокрема, про те, як у боях позмагалися 7 українських Су-27 та 6 американських F-15C Eagle. Так, за рахунок більшої маневреності й механізації винищувачі Повітряних сил ЗСУ показали кращий результат, порівняно з умовним противником.

До слова, повітряний бій проходив на дистанції від 1 до 1,5 кілометра.

"Завдання у повітряному бою якомога швидше вийти у ту точку, де найбільш вигідні умови для виконання атаки. Хто перший зайде у хвіст – той і переміг", – прокоментував старший штурман авіаційної бригади Олександр Мостовий.

Нагадаємо, багатонаціональні військові навчання "Чисте небо-2018" проходять на Хмельниччині з 8 жовтня. Завершаться вони 19 жовтня. До навчань залучено військових країн-членів НАТО – США, Великої Британії, Бельгії, Нідерландів, Польщі, Румунії, Данії та Естонії.

Раніше президент України Петро Порошенко вказував на доцільність проведення таких навчань. За його словами, Росія мусить побачити, що атакувати Україну з неба їй буде ризиковано.

Коментарі