Під час антикорупційного рейду на Буковину за командою “Стоп корупції” був “хвіст”

За активістами "Стоп корупції" під час антикорупційного рейду у Чернівецьку область спочатку на службовому авто стежив начальник поліції смт Глибока, а згодом був "хвіст" зі співробітників СБУ. Деталі повідомив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький".

"СтопКор" поставив Буковину на вуха!

Активісти і журналісти з усієї  України за один день зробили те, що  роками Чернівецька область не бачила! За нами стежили спецслужби, до нас приїжджали на розбірки бандити, корупціонери намагались сховатись за кордоном поліції…

Під Чернівцями у смт Глибока виявили точку зберігання 300 кубів вкраденого лісу. Без документів. Місцеві розповіли: ліс нелегально продають до Румунії під "дахом" ментів. Викликали поліцію. Та разом з нею підтягнулись і місцеві бандюки. У них в автівках – патрони, балаклави, травматична і холодна зброя без дозволів, печатки та спиртне. Зброю вилучили, машину і ліс арештували. Завітали й до сільського голови, під його носом і, вочевидь, не без його участі, відбувається масштабне розкрадання лісу. Начальник Глибоцької поліції після візиту нашої команди  супроводжував нас всюди на службовому авто.

У якийсь момент на дорозі помітили – за нами стеження! Незаконне, зрозуміло. Шпигунів, які виявились співробітниками СБУ, затримали та обшукали. Викликали поліцію.

А коли ми намагалися провести прес-конференцію в обласному центрі та повідомити про факти  злочинів місцевої влади, Чернівецька обласна рада відмовила у приміщенні і не пустила активістів на поріг. Посадовці сховалися від нашої команди за кордоном поліції. Ми все ж зайшли всередину. І заступник губернатора був вимушений надати залу для виступів активістів.

І про приємне. Під оплески стопкорівців з різних куточків країни  урочисто видали Свідоцтва про реєстрацію керівникам ще 4-м осередків! До команди "СтопКору" приєднались Херсон, Миколаїв, а також 2 прифронтових регіони – Костянтинівка і Краматорськ. Команда зростає та стає більш потужною! Ми непереможні!", –розповів про деталі рейду на Буковині стопкорівець.

 

Інші новини

Коментарі