Під час акції проти незаконного вивозу піску з Погребів на Київщині “СтопКор” засік вантажівку відомого виробника бетону

Активісти "Стоп корупції" під час акції протесту проти незаконного видобутку піску на нелегальній точці у селищі Погреби Броварського району Київщини зафіксували на місці вантажівку відомого у столиці виробника бетону. Представники проекту викликали поліцію та розпитують у водія машини, за чиєю вказівкою він забирає товар на "чорній" точці.

Надалі активісти планують звернутись за роз'ясненнями до керівництва компанії-виробника.

Нагадаємо, активісти ГО "Стоп корупції" спільно з Асоціацією риболовів України організували акцію протесту проти вивозу піску з незаконної точки видобутку у селищі Погреби Броварського району Київської області. Представники проекту встановили на виїзді з точки військовий намет та слідкують за рухом вантажівок із піском. Подробиці з місця подій повідомив голова правозахисного блоку "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Нами викрито та задокументовано нелегальний видобуток на річці Десна піску та його незаконний намив на березі, рекреаційній земельній ділянці.

У селищі Погреби Броварського району Київської області на р. Десна службовими особами ТОВ "СОБІ" організовано та здійснюється незаконний видобуток корисних копалин (піску) шляхом гідронамиву. Спецдозволу Державної служби геології та надр України на видобуток піску на даній ділянці акваторії р. Десни у ТОВ "СОБІ" немає, про що свідчить офіційна інтерактивна карта спецдозволів "Геоінформ" (додаток №1). Ділянка річки Десна, на яка є спецдозвіл № 04788 на видобуток піску, знаходиться на 1 км північніше по річищу та належить ТОВ "Надра Ресурс", – розповів правозахисник Ігор Бондарчук.

Додамо, що днями баржа із піском, яка за попередньою інформацією належить ТОВ "СОБІ", врізалась у кам'яний насип навколо опори Пішохідного мосту у Києві. Екіпаж був у стані алкогольного сп'яніння.

Про це у соцмережі повідомив громадський активіст ГО "АвтоМайдан" Олексій Гриценко.

Коментарі