Піар на мертвих: на лінії розмежування окупанти не дають забрати тіла загиблої подружньої пари

Чоловік і дружина загинули ще три дні тому, підірвавшись на міні. Їхні останки лежать в 30-ти метрах від опорного пункту терористів, а рідні божеволіють від переживань, адже не можуть попрощатися і гідно провести в останню путь близьких, які стали жертвами неоголошеної війни.

Уже не перший день волонтери та учасники АТО-ООС з-поміж переселенців б'ють, що називається, в усі дзвони. На лінії розмежування сторін воєнного конфлікту Луганській області сталася біда: немолода подружня пара з Золотого підірвалася на міні, але нікому евакуювати тіла загиблих.

Волонтер, учасник Харківської правозахисної групи Яніна Смілянська повідомила про подію однією з перших в Україні, трохи раніше на цій темі вже встигли "попіаритися" ЗМІ, підконтрольні терористам. Вони розтрубили про те, що тіла жителів Золотого, загиблих 18 жовтня, "не хоче" евакуювати українська сторона.

Ситуацію взяв під контроль Костянтин Ільченко – керівник військово-цивільної адміністрації Золотого і Катеринівки. Однак і його зусиль замало, щоб евакуювати загиблих.

На своїй сторінці в соцмережі Ільченко пише: "З боку української влади та військових наразі виконані всі умови російської сторони. Ми навіть не дивлячись на те, що загиблі є жителями окупованого Золотого-5, готові були сьогодні забрати тіла. Для цього прибула спеціальна група, але росіяни відмовилися надати їй гарантії безпеки ".

При цьому глава ВЦА уточнює, що подія нагадує примітивну провокацію, метою якої є викликати обурення жителів з обох сторін лінії розмежування.

Коментарі