Петро Порошенко прибув до Австрії: розпочалися переговори глав держав – кадри

Президент України Петро Порошенко почав робочий візит до Австрії, де зустрівся з главою країни Александером Ван дер Белленом. У програмі візиту заплановано відвідання Віденського балу Петром і Мариною Порошенко.

Згідно з програмою візиту, український президент проведе переговори з федеральним канцлером Австрії Себастьяном Курцом, обраним на новий пост зовсім нещодавно – в грудні 2017 року, повідомляє "Діалог.UA".

Про візит Петра Порошенка до Відня повідомляє в Twitter Святослав Цеголко – прес-секретар глави держави. Зокрема, Цеголко повідомив цікаві деталі зустрічі. Виявляється, прадід Ван дер Белла родом з Полтавщини. А сама Австрія однією з перших визнала незалежність України.

В процесі переговорів, що почалися, сторони обговорять питання подальшого поглиблення політичного діалогу на вищому рівні, торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, ситуацію в зоні конфлікту на Донбасі та зміцнення санкцій політики Євросоюзу з метою підтримки міжнародних зусиль з відновлення територіальної цілісності й суверенітету України.

Коментарі