Петиція за звільнення Сенцова на сайті Білого дому: набрано необхідну кількість голосів

Вашингтон мусить відреагувати на петицію за звільнення Олега Сенцова. Всього за два дні до дедлайну на сайті Білого дому набралась необхідна кількість голосів.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 6 вересня, стало відомо, що петиція "Врятуйте Олега Сенцова", розміщена на сайті Білого дому, зібрала необхідну кількість підписів – 100 тисяч. Це означає, що влада США повинна розглянути звернення небайдужих до долі Сенцова та інших бранців Кремля людей.

"Європейський парламент уже звернувся до Володимира Путіна з вимогою негайно звільнити Олега Сенцова та інших. Ми наполягаємо, щоб наш уряд зайняв тверду позицію з цього питання і використовував всі важелі для негайного звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в'язнів в Росії", – зазначено у тексті звернення.

Нагадаємо, петиція була зареєстрована 9 серпня. 8 серпня буде останній день, коли люди можуть віддати свій голос за її підтримку. За словами юристів, ймовірно, розглянути петицію та дати офіційну відповідь доручать Держдепу.

Як відомо, Олег Сенцов голодує з 14 травня. За цей період його стан здоров'я значно погіршився. Росія ігнорує заклики рідних режисера, а також світової спільноти щодо його звільнення. До слова, у Росії Сенцова незаконно засудили до 20 років колонії суворого режиму за підготовку терактів у Криму.

Коментарі