Першопрохідці серед забудовників столиці: у Києві презентували унікальний 3D макет ЖК “Патріотика на озерах”

19.12.2018 20:31

Показали 3D макет майбутнього ЖК «Патріотика на озерах» та зробили відеопрезентацію забудови столичного району Осокорків. Забудовник «КонтактБудСервіс» під час засідання містобудівної ради представив макет забудови, соціальних об'єктів та прилеглої території, як цього вимагав міський голова Віталій Кличко. Деталі з місця подій повідомив журналіст Артем Поліковський.

«Головний архітектор Києва позитивно зазначив, що забудовник представив макет, адже так не робила жодна будівельна компанія до цього. Вони раді, що змогли зробити макет кращим, адже внесли декілька невеликих побажань. Забудовник зі свого боку свідомо пообіцяв, що всі коментарі візьме до уваги й намагатиметься побудувати найкращий житловий комплекс, аналогів якого ще немає в Україні», – повідомив журналіст.

На засідання були також запрошені опоненти забудовника – активісти ГО «Екопарк Осокорки», які хочуть бачити на масиві так званий екопарк і вимагають розірвання угод із компанією-забудовником.

Проте їхня позиція розбігається із позицією відповідальних за розвиток столиці.

«Я проти розірвання угод. Розірвання таких угод підриває довіру інвесторів до міста. А місто, так чи інакше, повинне розвиватись. Це закони розвитку міст, ми від цього нікуди не подінемось – місто розростається і рано чи пізно територія буде освоєна. Розірвати угоду можна, просто сюди більше ніхто не прийде» – зазначив Андрій Миргородцев.

Містобудівна рада надала до проекту низку побажань, які забудовник пообіцяв врахувати й виконати. Представники компанії також зазначили, що намагатимуться звести житловий комплекс, якому не буду аналогів в історії сучасної України.

Коментарі