За позбавлення права на недоторканність Довгого проголосував 251 народний обранець.

Тепер депутату від групи "Воля народу" загрожує кримінальна відповідальність, передає "Діалог.UA" з посиланням на "Українську правду".

Парламент дав згоду на порушення кримінальної справи проти Довгого, якого підозрюють у земельних махінаціях, що відбувалися в змові з екс-головою Київської міської ради Леонідом Черновецьким.

Відзначимо, що за рішення про зняття недоторканності Довгого не голосували депутати "Опозиційного блоку", групи "Воля народу" і фракції "Відродження". Перед голосуванням Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що всі, хто дерибанив українську землю, повинні постати перед судом.

"Всі, хто дерибанив разом з "космічною командою" Черновецького-Довгого Київ, повинні відповідати політично як політики", – зазначив Луценко.

За словами Генпрокурора, Довгому давали можливість здати Черновецького, але він від неї відмовився.

"Так, у мене була з ним розмова, та я, як посадова особа, пропонував йому розповісти про роль пана Черновецького під час проведення цієї нібито сесії, тому що у мене все більше є фактів, які доводять, що ця сесія була скликана незаконно і проводилася незаконно" – зазначив глава ГПУ.

Зауважимо, депутати Верховної Ради не набрали достатньої кількості голосів для зняття недоторканності з нардепа Євгена Дейдея.

Коментарі