Перевозив у човні на інший берег – cуд покарає педофіла, який ґвалтував хлопчиків на пляжі в Дніпрі

Апеляційний суд Дніпропетровської області призначив покарання у вигляді 8-ми років позбавлення волі 58-річному чоловікові, який розбещував неповнолітніх. Про це інформує прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Встановлено, що раніше судимий громадянин (останній раз також за розбещення малолітніх), звільнившись з місць позбавлення волі, належних висновків не зробив та продовжив скоювати злочини, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Дніпропетровської області.

Так, у липні 2017 року чоловік неодноразово скоював розпусні дії щодо неповнолітніх та малолітніх осіб, які відпочивали на пляжі у місті Дніпро. Обвинувачений пропонував підліткам підзаробити на водних атракціонах, переправляв їх на власному човні на безлюдний остів та, погрожуючи пістолетом, наказував дітям роздягатись та вчиняв розпусні дії, які знімав на фотоапарат. Таким чином зловмисник завдав шкоди моральному та фізичному становленню чотирьох підлітків.

Крім того, під час скоєння злочину підсудний заволодів мобільним телефоном та планшетом потерпілих загальною вартістю майже 4 тис. грн.

Свою вину чоловік визнав частково. Обвинувачення підтримувалось Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1.

Вироком Амур-Нижньодніпровського районного суду Дніпра йому призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Чоловік не погодився з таким рішенням суду, вимагаючи більш м’якого покарання.

Дніпровський апеляційний суд, вислухавши доводи прокуратури області, апеляційну скаргу обвинуваченого залишив без задоволення.

Читайте також: "На Київщині Renault збив військовослужбовця ЗСУ – чоловік у тяжкому стані (ВІДЕО)".

Коментарі