Перевізники ТОВ “Обухів транс” масово тікали від “СтопКору” під час рейду

03.05.2018 16:14

Водії маршрутних таксі ТОВ «Обухів транс» почали тікати від активістів «Стоп корупції» під час рейду на автостанції Видубичі. Представники проекту спільно з працівниками «Укртрансбезпеки» хотіли перевірити наявність документів на перевезення пасажирів.

«Ми викликали на місце перевірки поліцію, оскільки маршрутники не змогли показати нам відповідні документи, які дають їм право надавати послуги з пасажироперевезень», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, раніше на активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухів транс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій дістав удар в голову, у чоловіка гематома на скроні. Наразі представники проекту звернулись за допомогою до медиків та планують зняти побої.

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізників Обухова відмовляються перевозити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почали бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

Додамо, що активісти «Стоп корупції» регулярно проводять спільні рейди з Укртрансбезпекою. Такі перевірки влаштовували на Житомирській та Одеській трасах, а також у містах Київської області. У ході спільного моніторингу активістам вдалось виявити водіїв-порушників вагових норм. Керманичі отримали штрафи на загальну суму у понад тисячу євро.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X