Перевірка на Осокорках: будівництво законне, охорона – легальна

Будівництво ЖК «Патріотика на озерах» на житловому масиві Осокорки - законне, охорона на будівельному майданчику-офіційна. У цьому під час мирної акції у районі могли пересвідчитись представники ГО «Екопарк Осокорки».
Для активістів, які виступають проти благоустрою масиву та вважають будівництво не законним, забудовник підготував усі дозволи. Водночас поліція перевірила документи представників охорони будівельного майданчику. Варта працює офіційно. Відтак, інформація від противників будівництва, що об‘єкт охороняють так звані тітушки-не відповідає дійсності.

У рамках акції у всіх учасників була можливість висловитись і почути другу сторону діалогу.

Примітно, що активісти, які виступають проти зудови і повсякчас блокують роботу на об’єкті, з незрозумілих причин відмовились ознайомлюватись із документами.

Зазначимо, що під час останньої акції протесту на підмогу активісти «Екогромада Осокорки» запросили представників «Нацкорпусу» та «Національних дружин». У результаті сутичок постраждали двоє осіб, а будівельна компанія зазнала значних матеріальних збитків через зламаний паркан та зпалену будівельний вагончик. 

Додамо, що Окружний адмінстративний суд Києва заборонив Департаменту міського благоутрою та збереження природного середовища КМДА, КП «Київблагоустрій» та іншим органам місцевого самоврядування чи окреми особам демонтувати огорожу будівельних майданчиків ЖК «Патріотика на озерах» і підстанції ПС 110/10 кВ «Аркада» на київських Осокорках. У такий спосіб Феміда 23 серпня 2018 року задовольнила позов ТОВ «Аркада-Будівництво». Також суд погодився, що демонтаж споруд на об‘єктах будівництва може привезти до порушення термінів виконання робіт і зобов‘язань перед інвесторами. 

Додамо, що відповідно до плану будівництва, на масиві проведуть благоустрій території за європейським зразком. На Осокорках урамках затвердженого плану збираються побудувати сучасну зону відпочинку біля води, дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки, місця для риболовлі. Також у рамках будівництва ЖК «Патріотика на озерах» у районі встановлять нову сучасну підстанцію для потреб жителів Осокорків. Обладнання убезпечить весь Лівий берез від перебоїв з електроенергією, які можуть виникнути через зношеність інснуючої підстанції.

Коментарі