Перевірка ДФС була законною: суд відмовив у позові рейдерки Софієнко проти податківців

02.04.2019 14:59

Податкова перевірка була законною. Окружний адмінсуд Києва своїм рішенням підтвердив правомірність дій ДФС Львівської області у справі боржниці та поплічниці режиму Януковича Лесі Софієнко, яка заборгувала державі 23 мільйони гривень.

Про це із зали суду повідомив правозахисник ГО "Стоп корупції" Роман Литвин.

"Софієнко позивалася до ДФС Львівської області щодо визнання незаконними перевірок, які стосовно неї проводилися. Бо раніше через суд бізнесвумен вдалось уникнути перевірки ДФС України.

Нагадаю, що Леся Софієнко – злісна неплатниця податків і заборгувала державі 23 млн грн", – зазначив Роман Литвин.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2018 року суд за зачиненими дверима скасував рішення про перевірку злісної неплатниці з боку ДФС України.

Суддя Юденко без запрошення сторін винесла рішення на користь невловимої боржниці та скасувала рішення про перевірку неплатниці, а це означає, що податки жінка не сплатить.

На рахунку поплічниці режиму Януковича незаконно загарбана земля на столичних Осокорках, рейдерські схеми, несплата податків в особливо великих розмірах та ухиляння від дотримання закону.

Нагадаємо, більш як три роки Софієнко переховувалась від Державної фіскальної служби, але "СтопКор" зміг її знайти. Справа агрорейдерки кочувала між Києвом, в якому фактично проживає жінка, та Львовом, в якому офіційно зареєстрована.

Коментарі