Перемога! Після закликів СтопКору” КП “Благоустрій” проведе демонтаж паркану на незаконному будівництві на Мічуріна у Києві

Представники КП "Київблагоустрій" проводять демонтаж паркану на незаконному будівництві на МІЧУРІНА, 44 у Печерському районі Києва. На об’єкті перебуває київський міський голова Віталій Кличко, столичні депутати та громадськість. Міський голова виїхав на скандальне будівництво для проведення інспекції. Про це з місця подій повідомляють активісти "Стоп корупції". 

Додамо, що у серпні 2017 року команда "Стоп корупції" закликала представників громадськості та жителів Печерська підтримати дії КП "Київблагоустрій" щодо демонтажу незаконної будівлі по вулиці Мічуріна, 44 поруч із Ботанічним садом імені Гришка у Києві.

"Реагуючи на численні скарги місцевих жителів, представники управління контролю благоустрою КМДА провели перевірку фактів щодо скандального будівництва по вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі Києва та виявили, що жодних документів на вказане будівництво не видавалося. Вражає рівень нахабства та протиправності дій осіб, які, прикриваючись гучними прізвищами, влаштували свавілля на Печерських пагорбах. У такий спосіб в управлінні відреагували на численні звернення місцевих жителів з проханнями втрутитись у ситуацію та зупинити незаконне будівництво", – зазначили тоді у КП "Київблагоустрій".

"У ході перевірки було з'ясовано, що п'ять поверхів збудовані без жодних дозвільних документів. На даній земельній ділянці був житловий будинок, який згорів. Цільове призначення ділянки залишилось незмінним – індивідуальне будівництво.

На цій територій може бути зведений лише власний будинок, а не комерційна багатоповерхівка. Саме тому ухвалою слідчого судді Печерського районного суду від 18.01.2016 року було накладено арешт на житловий будинок. Нагадаємо, що попри рішення суду й накладений на землю арешт будівельні роботи на Мічуріна не припинялись донині. Вже зведено п'ять поверхів", – додали у благоустрої.

Додамо, що активісти "Стоп корупції" за три дні зібрали необхідну кількість підписів під зверненням до київського міського голови Віталія Кличка щодо зупинки будівництва по вулиці Мічуріна на Печерську та повернення землі у власність киян.

Окрім того, команда проекту підтримала ініціативу місцевих жителів записати відеозвернення до мера Віталія Кличка з проханням втрутитись у ситуацію із незаконним будівництвом по вулиці Мічуріна, 44.

Коментарі