Перемога! Паркан навколо парку розваг на Донеччині, який відстоював “СтопКор”, демонтували

Огорожу уздовж мотузкового парку розваг "Стрекоза" у Святогірську на Донеччині демонтували. Місце відпочинку та дозвілля для дітей та юнацтва працює у звичному режимі та запрошує відпочивальників на екстремальні розваги. Про це повідомили активісти місцевого осередку "Стоп корупції".

Додамо, раніше директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук ігнорував приписи Служби автомобільних доріг у Донецькій про демонтаж огорожі вздовж автомобільної дороги біля мотузкового парку "Стрекоза". Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції".

"Встановлення паркану не погоджувалось зі Службою автодоріг області, огорожа впливає на безпеку дорожнього руху, на цій ділянці дороги заборонені будь-які перешкоди та дорожні знаки, відтак споруда підлягає демонтажу. Утім Сергій Приймачук відверто ігнорує вказівки профільної служби", – повідомив деталі голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін та опублікував у Фейсбуці на підтвердження лист від заступника начальника служби Антоненка.

Додамо, що за даними "СтопКору", міський голова Святогірська Олександр Дзюба та директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук тиснуть на місцевого підприємця, очільника мотузкового парку "Стрекоза" Ігоря Пономаренка. Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції". Подробиці справи повідомив Володимир Рибалкін.

"У Святогірську влада мститься волонтеру і патріоту.

За чотири роки свого існування мотузковий парк "Стрекоза" став своєрідною візитівкою міста Святогірськ. Тут проводять дозвілля всією родиною, відзначають національні та корпоративні свята, дні народження, зустрічі з друзями. А найголовніше – парк обожнюють діти, бо для них є безліч занять – спортивні траси, різноманітні атракціони у будь-яку пору року.

Усі, хто відвідував цю рекреаційну установу, напевно, познайомилися з директором "Стрекози" – Ігорем Пономаренком – чудовою людиною, непосидючим та працьовитим підприємцем. Проте наразі існування парку  "Стрекоза" під загрозою!!!

Парк хочуть знищити!!!!

Вже майже два роки з моменту останніх виборів місцевої влади у місті Святогірськ на підприємця Пономаренка здійснюється шалений тиск з боку директора НПП "Святі гори" Приймачука  С.І. та Святогірського міського голови Дзюби  О.І.

Враховуючи, що обидва є представниками політичної  партії "Наш край" (Приймачук є головою місцевого осередку партії, осередку партії, депутатом Святогірської ради), "Стоп корупції" стверджує:

"Наш край" в Святогірську бореться з патріотами України, волонтерами, неугодними підприємцями. І це далеко не перший випадок. Просимо максимального поширення", – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

 

Коментарі