Переговори Порошенка і Помпео: стали відомі подробиці телефонної розмови

08.08.2018 12:02

Телефонна розмова між українським президентом і держсекретарем Штатів підтвердила, що політика Америки щодо країни-агресора залишиться незмінною.

Український президент на своїй сторінці в Facebook поспішив поділитися основними темами, які обговорювалися під час телефонної бесіди з держсекретарем Сполучених Штатів Майком Помпео.

Крім подяки за Кримську декларацію, Порошенко озвучив американському представникові пріоритетне питання протистояння агресивній політиці Кремля, передає "Діалог.UA".

Порошенко зазначив, що Помпео його запевнив про стабільну політику Штатів щодо країни-окупанта. Америка не має наміру змінювати свій підхід до російського агресора, поки він не змінить свою конфронтаційну політику. Американське керівництво не скасує санкції до тих пір, поки Російська Федерація не поверне окуповані території Україні.

Крім того, за спроби Москви нагнітати ситуацію Росія отримає адекватну відповідь і буде розплачуватися за свою агресію.

До слова, представники держав обговорили актуальну тему введення миротворчих сил на захоплену територію. Також було піднято питання звільнення українських бранців Кремля, яких незаконно утримують у в'язницях в РФ, анексованому Криму і на Донбасі.

Порошенко зазначив, що необхідно не послаблювати тиск на Кремль, щоб якомога швидше українці повернулися на батьківщину, зокрема Олег Сенцов, який голодує більш як 80 днів.

Коментарі